Baza wiedzy – w tym miejscu będą pojawiać się artykuły z wiedzą na temat pomp ciepła

Pompy Ciepła

Czy wiesz, że pompy ciepła projektowane są pod kątem sprzedaży na różnych rynkach zbytu ?
Są producenci, którzy projektują swój produkt na rynek krajów skandynawskich i tam ich produkty są bardzo skuteczne. Są też producenci, którzy widzą swój rynek zbytu w państwach poza skandynawskich, w których mają swoje fabryki.

Na pytanie czym różnią się państwa skandynawskie od pozostałych państw europy, większość z nas jako pierwszą różnicę wymienia: klimat. Idąc tym skrótem, przy wyborze pompy ciepła myśli, że skoro urządzenie skonstruowane jest do pracy w bardziej srogim klimacie to na pewno w łagodniejszych warunkach będzie lepszym wyborem. Otóż mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że w trakcie projektowania sterowników do pomp ciepła bierze się również pod uwagę możliwości nabywcze energii elektrycznej w danym kraju. Wiedząc o tym, że siła nabywcza energii elektrycznej w krajach skandynawskich jest 3 razy większa niż w pozostałych krajach europy powinniśmy zwrócić swoją uwagę na producentów z krajów gdzie siła jest zbliżona do naszej.

ZOBACZ WIĘCEJ

wzslwdpompy_ciepla

ogrzewanie_podlogowe_lodz

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe to komfort cieplny, który poczujesz już w 1 dniu użytkowania instalacji. Sprawdź nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego. Zapewniamy odpowiednie urządzenia oraz wykonujemy całościowy montaż instalacji.

ZOBACZ WIĘCEJ

Rekuperacja

Wykonujemy wentylację z odzyskiem ciepła. Jeśli zależy Ci na maksymalnym komforcie, zdrowym klimacie oraz wielu przydatnych funkcjach, zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź zalety systemu rekuperacji.

ZOBACZ WIĘCEJ

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Szukasz tańszej alternatywy dla szamba? Proponujemy Ci ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków. Zapewniamy sprawdzone urządzenia oraz sprawny i solidny montaż całej instalacji.

ZOBACZ WIĘCEJ

Baza wiedzy

Szukasz informacji na temat pomp ciepła, dolnego i górnego źródła. Tu znajdziesz artykuły z teorią od praktyków.

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji